کد خبر: 832173 A

مدیر کل نامنویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی:

مدیر کل نامنویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در مقطعی این سازمان با مشکل چاپ دفترچه درمانی مواجه بود، گفت: هم اکنون نه تنها مشکلی برای تامین دفترچه وجود ندارد بلکه شاهد افزایش ۱۹ درصدی در تولید نسبت به مصرف دفترچه‌ها هستیم.

 به گزارش ایلنا، بهروز کریمی در ارتباط زنده با برنامه پیگیری شبکه خبر افزود: با افزایش تولید مشکل محدودیت دفترچه درمانی رفع شده است و بیمه شدگان از این بابت نگرانی نخواهند داشت.

اوافزود: بیمه شدگان در صورت مشاهده کمبود دفترچه در کارگزاری‌ها و شعب سازمان تامین اجتماعی با شماره تلفن ۱۴۲۰مرکز ارتباطات مردمی این سازمان تماس بگیرند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود.

کریمی با اشاره به اینکه تحویل دفترچه‌های درمانی این سازمان به بیمه شدگان رایگان است گفت: مراجعه کنندگان از دو طریق حضوری و غیرحضوری می‌توانند دفترچه درمانی خود را دریافت کنند.

مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: از سال ۹۵ طرح حذف دفترچه در حال اجراست و هم اکنون در بیش از ۸۴ بیمارستان و مرکز بستری و ۳۰۰ مرکز سرپایی از کارت ملی برای ویزیت بیماران استفاده می‌شود و در صورت آماده شدن زیرساخت‌های این طرح در مراکز طرف قرارداد نیز اجرا می شود.

تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی دفترچه درمانی کمبود دفترچه درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر