کد خبر: 831129 A

جلسه هیات اجرایی خانه کارگر و ستاد بزرگداشت ۲۹ آبان (سالروز تصویب قانون کار) استان قزوین در محل تشکیلات خانه کارگر برگزار شد.

به گزارش ایلنا، جلسه هیات اجرایی خانه کارگر  و ستاد بزرگداشت سالروز تصویب قانون کار (۲۹ آبان) استان قزوین همزمان با حضور  نمایندگانی از اداره کار، تامین اجتماعی ، مدیریت درمان  و اعضای هیات اجرایی خانه کارگر  قزوین در محل این تشکیلات برگزار شد.

در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در مورد نحوه برگزاری مراسم بزرگداشت سال روز تصویب قانون کار در روز ۲۹ آبان در خصوص مسائل و موضوعات روز کارگران و بازنشستگان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و اعضای حاضر نقطه نظرات و همچنین نقدهای خود نسبت به برنامه‌های سال‌های گذشته و آتی را مطرح کردند.

در این جلسه «عیدعلی کریمی» دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از تمام تشکل های کارگری خواست که نماینده‌ای برای بیان مشکلات خود در روز ۲۹ آبان معرفی کنند در عین حال از همه مسئولان استانی بویژه شخص استاندار قزوین و چهار نماینده منتخب مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی درخواست کرد برای شنیدن مشکلات کارگران شاغل و بازنشسته استان در مراسم سالروز تصویب قانون کار شرکت کنند تا برای آنها چاره اندیشی شود.

جلسه هیات اجرایی خانه کارگر قزوین ستاد بزرگرداشت سالروز تصویب قانون کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر