کد خبر: 828604 A

حیدری:

صرفه‌جویی و مدیریت هزینه‌ها یکی از راهبردهای مهم سازمان ها است و همه باید در عبور از شرایط اقتصادی مدیریت هزینه را در تمامی امور در دستور کار قرار دهند.

به گزارش ایلنا، ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ که در نشست شورای اداری این اداره کل سخن می‌گفت، با ذکر مطلب بالا افزود: صرفه‌جویی در امور کاری محدودیت ندارد و روسای شعب و روسای ادارات باید صرفه‌جویی و مدیریت هزینه‌ها را نظارت و راهبری کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به عملکرد شعب گفت: از تلاش روسای شعب و کارکنان و روسای ادارات و مجموعه اداره کل غرب تهران بزرگ در مدیریت وصول مطالبات تقدیر و تشکر می‌کنیم و با توجه به محدودیت‌ها و شرایط خاص اقتصادی، تلاش این عزیزان قابل ستایش است.

حیدری با اشاره به نقش عملکرد کارکنان در رضایتمندی مخاطبان سازمانی گفت: درصد پاسخگویی به مخاطبان افزایش چشمگیری داشته است، اما کافی نیست و باید همه در این زمینه تلاش داشته باشند.

در پایان این نشست به پاس عملکرد مطلوب شعب یک و ۱۰ و اداره اجرائیات اداره کل غرب تهران بزرگ در ارزیابی عملکردی معاونت امور استان‌ها لوح سپاس به نوش‌آفرین چترچی، رئیس شعبه یک تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، محسن محسنی، رئیس شعبه ده تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ و آریا علیمردانی، رئیس اداره اجرائیات اداره کل غرب تهران بزرگ (شعبه ۱ و اداره اجرائیات موفق به کسب مقام اول کشوری و شعبه ۱۰ موفق به کسب مقام دوم کشوری شدند)، اهدا شد.

ناهید حیدری-مدیرکل اداره تامین اجتماعی غرب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر