کد خبر: 826893 A

جلسه مدیران سفرکارت با مدیر منطقه مرکزی صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد.

به گزارش ایلنا، پیرو راه اندازی مجدد دفتر سفرکارت ملی منطقه مرکزی و راهبردهای مدیرعامل شرکت سفرکارت ملی جهت افزایش اعزام بازنشستگان معزز کشوری جلسه‌ای با حضور مدیر منطقه مرکزی صندوق بازنشستگی کشوری در محل شرکت سفرکارت برگزار شد.

در این جلسه عبادی با خیرمقدم به نماینده جدید شرکت سفرکارت ملی در استان اصفهان و قدردانی از زحمات مدیریت قبلی عنوان کرد: میزان رضایتمندی بازنشستگان از شرکت سفرکارت قابل قبول است و ما انتظار داریم این خدمات بیش از میش و با قدرت بیشتری ادامه یابد.

وی در ادامه با بیان میزان تقاضای بازنشستگان نسبت به تورهای یک روزه افزود: برنامه سفرکارت برای اعزام های یک روزه قابل تقدیر است و امیدواریم این شکوفایی فراگیر شود.

نماینده سفرکارت ملی در منطقه مرکزی نیز با ابراز خرسندی از میزان همکاری سنواتی گفت: شرکت سفرکارت تمام تلاش خود را جهت اعزام بیشتر و با کیفیت بهتر بازنشستگان معزز به کار خواهد بست.

مدیر مالی شرکت سفرکارت ملی نیز با ارائه راهکارهای جدید در خصوص برنامه ویژه سفر ارزان برای مردم و مخصوصا بازنشستگان عنوان کرد: به زودی از پکیج سفرهای اقساطی و ارزان قیمت رونمایی خواهیم کرد.

صندوق بازنشستگی کشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر