کد خبر: 820700 A

معاون وزیر رفاه در پیامی به تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان:

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان گفت: حمایت از معلولان همواره جزو دغدغه‌های اصلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و هست و دستور مأکد ایشان برای حل مشکل اشتغال و حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال نابینایان در دستور کار وزارتخانه قرار گرفت.

 به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی فر در پیامی اعلام کرد: پیروزی غرورآفرین تیم ملی فوتبال ۵ نفره نابینایان در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان نائب قهرمان و صعود به مسابقات پارالمپیک توکیو ٢٠٢٠  مایه مباهات، سربلندی، شادی و شعف همه ایرانیان بویژه جامعه ورزش دوستان و ورزشکاران شد.

در ادامه آمده است: حمایت از معلولان همواره جزو دغدغه‌های اصلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و هست و دستور مأکد ایشان برای حل مشکل اشتغال و حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال نابینایان در دستور کار وزارتخانه قرار گرفت. بدون شک کسب این جایگاه ارزشمند از توانمندی، غیرت و تعصب قهرمانان دلاور کشورمان، وجود کادر فنی پرتلاش و مجرب، وفاق و همدلی، ثبات مدیریت و هم‌چنین برنامه‌ریزی مطلوب صورت گرفته از سوی مسئولین فدراسیون است.

صادقی فر در پایان تاکید کرده است: این موفقیت ارزشمند و پرافتخار را به ملت شریف ایران، جامعه ورزشی و بازیکنان، مربیان و دست‌اندرکاران تیم ملی فوتبال نابینایان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون تلاشگران عرصه سلامت و ورزش را از خداوند منان خواستارم.

معلولان نابینایان تیم فوتبال نابینایان ورزش معلولان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر