کد خبر: 820352 A

محمد شریعتمداری:

وزیر تعاون در هفته نیروی انتظامی با کارکنان انتظامی وزارتخانه دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش ایلنا، محمد شریعتمداری در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی این وزارتخانه با تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاش‌های آنها قدردانی کرد و گفت: رسیدگی به وضعیت معتادان متجاهر، زنان سرپرست خانوار و کودکان کار از سرفصل های کار مشترک ما و نیروی انتظامی است.

او با اشاره به علقه شخصی خود به نیروی انتظامی با ذکر خاطراتی از سوابق حضور و فعالیتش در کمیته کلانتری زمان انقلاب گفت: این مجموعه، مجموعه پرخدمتی است و صیانت از کارهای مهمی در زمین، دریا، هوا و همچنین مرزها برعهده آنهاست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود:  ارج امنیت مجهول است و تا زمانی که مصیبتی پیش نیاید کسی قدر و ارزش آن را نمی‌داند.

شریعتمداری افزود: پشتیبانی نیروی انتظامی مهم ترین پشتوانه امنیت کشور است.در سفرهای استانی هرجا حضور پیدا کردیم امنیت بالا بود، مردم امروز امنیت دارند و در آرامش کامل زندگی می‌کنند.

او با تاکید بر اینکه شاکی و متشاکی به پلیس پناه می برند و از او  امنیت می‌خواهند خاطر نشان کرد: مردم هر جا احساس نا امنی می‌کنند به پلیس پناه می برند و شما به این دلیل جایگاه ویژه‌ای در بین مردم دارید و سعی کنید این جایگاه را حفظ کنید تا مردم بدانند شما ملجا و پناه شان هستید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شما می‌توانید رضایتمندی و علاقه مندی بیشتری به نظام بیافرینید.

در پایان این دیدار از کارکنان نیروی انتظامی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح ، تقدیر شد.

نیروی انتظامی وزیر کار محمد شریعتمداری‌ وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر