کد خبر: 820350 A

همزمان با هفته بزرگداشت نیروی انتظامی انجام شد؛

همزمان با هفته بزرگداشت نیروی انتظامی، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 به گزارش ایلنا، تفاهم‌نامه همکاری میان ابراهیم صادقی‌فر، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون و سردار مسعود زاهدیان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در محل ستاد مبارزه با مواد مخدر ناجا به امضا رسید.

صادقی فر در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های نیروی انتظامی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پوشش بیش از دو هزار کارگاه بالای ۵۰ نفر فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی را برای مباحث آموزشی، پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر آغاز کرده و این موضوع فصل مشترک خوبی است تا با استفاده از تجربیات نیروی انتظامی بتوانیم با یک کار مشترک دائمی بخش عظیمی از جامعه که کارگران و خانواده‌شان  را تحت آموزش‌های تخصصی ، اصولی و درست قرار دهیم .

او گفت: این کارگاه‌ها در سراسر کشور پراکنده اند و اگر بتوانیم با نیروی انتظامی تعاملی همیشگی داشته باشیم از راه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی امکانات خوبی برای جامعه کارگری فراهم می‌شود .

سردار زاهدیان نیز در این دیدار با استقبال از این پیشنهادات اظهارکرد: از فعالیت‌های پیشگیرانه وزارت تعاون در زمینه مواد مخدر خرسندیم و از آنجاکه شکل مواد مخدر در جامعه تغییر کرده این فرصت را مغتنم می‌شماریم و از طریق تعامل، آموزش‌های متفاوت و مشترک زمینه‌های بهبودی را فراهم می‌کنیم.

پیشگیری از اعتیاد کارگاه آموزشی ناجا وزارت تعاون ،‌ کار و رفاه اجتماعی محیط کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر