کد خبر: 820172 A

جلسه هم‌اندیشی مدیرکل تامین اجتماعی زنجان با مدیران و فعالان بخش صنعت و خدمات این استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا مسعود علیاری (مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان) تشکیل و برگزاری جلسات هم‌اندیشی مدیران کل تامین اجتماعی را ایجاد فرصتی مغتنم برای آگاه‌سازی و اطلاع رسانی از فعالیتهای سازمان تامین اجتماعی به بیمه‌شدگان دانست و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با تعاملات سازنده و همکاری مفید با اتحادیه‌ها و اصناف محترم در جهت حمایت از بخش خدمات، اقدامات مفیدی را به انجام برسانیم.

وی در ادامه با تاکید بر رسالت سازمان تامین اجتماعی در خصوص حمایت از شرکای سازمانی گفت: سازمان تامین اجتماعی در سنوات اخیر با عزمی جدی در تمام زمینه‌ها در جهت روان‌سازی ارائه خدمات تلاش کرده و در این راستا همواره از تعامل و هم‌اندیشی استقبال کرده است و در این خصوص تلاش حداکثری را انجام داده که خط مشی همیشگی سازمان بوده است به گونه‌ای که در حال حاضر ۴۲ نوع خدمات از۶۵ خدمات سازمان به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

وی افزود: با توجه به روال جدید ایجاد شده در خصوص ارائه خدمات سازمان از اتحادیه‌ها و دیگر شرکای سازمان و همچنین ادارات و سازمانهای همکار توقع داریم در این زمینه به مخاطبین خود اطلاع‌رسانی کرده و در این خصوص نقش ارزنده خود را ایفاء کنند.

در ادامه این نشست جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیرکل تامین اجتماعی، روسای سازمان صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف استان زنجان انجام شد.

تامین اجتماعی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر