کد خبر: 819552 A

معاون دبیرکل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران گفت: ثبت نام خانه کارگر از کارگران برای دریافت خدمات کارت خانه کارگر در سراسر کشور آغاز شد.

«پرویز نصیری» در این مورد به خبرنگار ایلنا گفت: کلیه کارگران با عضویت در خانه کارگر و دریافت کارت عضویت می‌توانند از خدمات رفاهی درمانی، آموزشی، تفریحی و... رایگان و با تخفیف در سراسر کشور بهره‌مند شوند.

وی افزود: کارگرانی که عضو خانه کارگر هستند، پس از دریافت کارت عضویت می‌توانند به همراه خانواده‌های خود از بیش از ۲۰۰ عنوان کلاسی آموزشی مهارتی در رشته‌های کامپیوتر، زبان، . . . حسابداری، هنری، علوم قرآنی و... به صورت کاملا رایگان در سراسر کشور بهره‌مند شوند.

وی گفت: از دیگر خدمات این تشکیلات ۹۴۰ واحد مهمانسرا و استراحتگاه در شهرهای مختلف نظیر مشهد، چمخاله، اصفهان، شیراز، سرعین، قشم، سلمانشهر، گرگان، یزد و تبریز است. کلیه دارندگان کارت عضویت می‌توانند از این مراکز در طول سال استفاده کنند.

نصیری گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰۰مراکز رفاهی، تفریحی، علمی، آموزشی و درمانی دیگر استخرها، سینماها، درمانگاه، آموزشگاه و ...در سراسر کشور آماده ارائه خدمات تخفیفی به کارگران هستند که کلیه افراد می‌توانند با مراجعه به سایت www.workerhouse.ir از آن بهره‌مند گردند.

وی افزود: تاکنون قریب به دو و نیم میلیون نفر عضو این تشکیلات هستند که با خانواده‌های آنان جمعیتی قریب به ۱۰ میلیون را دربرمی‌گیرند.

وی گفت :علاقمندان برای عضویت در خانه کارگر می‌توانند با ارائه یک قطعه عکس، کپی کارت ملی، کپی صفحه اول دفترچه بیمه تامین اجتماعی و پرداخت حق عضویت ۳ سالانه از طریق مراجعه به شعب خانه کارگر در سراسر کشور اقدام کنند. همچنین متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر عدد ۴ را به سامانه ۱۰۰۰۱۴۴۵ پیامک یا با شماره ۶۷۹۴۳-۰۲۱ تماس گرفته یا به پایگاه اینترنتی خانه کارگر به آدرس www.workerhouse.ir مراجعه نمایند.

خانه کارگر2

خانه کارگر1

پرویز نصیری کارت خانه کارگر خدمات سراسری خانه کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر