کد خبر: 818351 A

روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اولویت اول وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی را در شرایط تحریم، صیانت از تولید و ایجاد اشتغال دانست.

به گزارش ایلنا، حاتم شاکرمی (معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی) در دوره توانمندسازی مسئولین و فرماندهان رده های بسیج کارگران و کارخانجات کشور که در شهر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: شرایط امروز به گونه ای است که باید مانند هشت سال دفاع مقدس که تمام امکانات با کمک نیروهای بسیج تمام امکانات موجود در بسیج به کار گرفته شود.

وی گفت : بسیج یک سازمان و نهاد فراگیر ، توانمند و قوی است و در تمامی عرصه‌ها مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است. امروز اگر چه تحریم‌ها مشکلاتی را برای واحدهای تولیدی به وجود آورده است اما باید  با الگوگیری از حماسه هشت سال دفاع مقدس و تدبیر در ذهن نسل‌های آینده حماسه‌ای ماندگار بوجود آید.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد : کارگران نیروهای خط مقدم جبهه تولید هستند. امروز بسیج به عنوان نیروی گسترده و فراگیر باید با هم‌افزایی و هم‌گرایی در جهت فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و صیانت از نیروی کار و اشتغال  ایفای نقش کند.  

شاکرمی ادامه داد: بسیج کارگری امروز با استفاده از سه مولفه مهم اعتمادسازی، تقویت خودباوری، بهره‌وری از ظرفیت‌های موجود در حوزه کار و تولید و ترویج فرهنگ گفتگو از طریق تشکیل شوراهای اسلامی کار کارگران می‌تواند سدی دربرابر هر گونه نفوذ و سوءاستفاده دشمنان اسلام به واحدهای تولیدی و شکست آنان در جنگ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران باشد.

معاون وابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پیشنهاد تشکیل اتاق فکر گفت: آماده هستیم در حوزه معاونت روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با تشکیل اتاق فکر جهت شناسایی شاخص‌های این سه مولفه مهم با نیروهای مقاومت بسیج همکاری کنیم.

  در  این نشست حاضرین با ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص بهبود عملکرد این حوزه مطالب و نظرات خود را مطرح کردند.

 "حسین رعیتی فرد" رییس بسیج کارگران و کارخانجات، سردار "غلامی" معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین ، "عالی" معاون وزیر صمت، "زالی" دبیر کارگروه ملی رفع موانع تولید کشور، "احمد غریوی" فرمانده مرکز مقاومت بسیح وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، "کوروش یزدان" مدیرکل روابط کار و جبران خدمت و "فرهاد شیخی" مشاور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از بسیجیان و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر کشور در این گردهمایی حضور داشتند.

حاتم شاه کرمی بسیج کارگری کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر