کد خبر: 816403 A

شریعتمداری تاکید کرد:

وزیر تعاون تاکید کرد که باید گزارشی روشن از اقدامات انجام شده درباره پلاسکو به مردم داده‌شود.

به گزارش ایلنا، محمد شریعتمداری عصر امروز ضمن تبریک روز آتش‌نشانی و ایمنی گفت: در حادثه پلاسکو، رئیس‌جمهوری شورایی را مامور رسیدگی کرد که در گزارش این هیات بند هشتم پیشنهاد سیاستی مربوط به وزارتخانه است و تاکید می‌کنم حتما باید گزارشی روشن از اقدامات انجام شده درباره این به مردم داده شود.

وی با اشاره به وظیفه‌ای که برای وزارت تعاون در نظر گرفته شده، افزود: باید بیش از این تجهیز شویم و از وقوع حوادث مشابه جلوگیری و به مسائل این حوزه توجه جدی کنیم. در مواردی که ممکن است حوادث فاجعه‌باری رخ دهد باید اخطارها به موقع داده شود. نباید این موضوعات را بگذاریم در لایه‌های میانی پنهان بماند و بعد که اتفاق افتاد دنبال آسیب‌شناسی آن باشیم. در حادثه پلاسکو آتش‌نشانان عزیر با بذل جان خود تلاش کردند جان مردم را نجات بدهند که بسیار قابل تقدیر و تحسین است. به روح پرفتوح آتش‌نشانان شهید در آن حادثه و همه کسانی که در این شغل ایثارگری کردند درود می‌فرستیم و برایشان از خداوند متعال علو درجات را خواستاریم.

شریعتمداری در پایان متذکر شد: یاد آتش‌نشانانی که در حادثه پلاسکو جان خود را فدا کردند همواره در قلب ایرانیان است و حتما باید گزارشی روشن از اقدامات انجام شده در این خصوص به مردم داده‌شود.

پلاسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر