کد خبر: 814717 A

در دیدار زدا و مدیرعامل رایتل مطرح شد:

قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی با حضور در شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نشستی با مدیرعامل این شرکت، در جریان آخرین وضعیت طرح ها و پروژه های مشترک این سازمان و رایتل قرار گرفت.

محمدحسن زدا (قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی) به همراه شیرین‌دخت فرهادی (مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور فناوری اطلاعات) با حضور در شرکت خدمات ارتباطی رایتل، با مینا مهرنوش (مدیرعامل این اپراتور) دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مدیرعامل رایتل به تشریح برنامه‌های این اپراتور پرداخت و گفت: طرح‌ها و برنامه‌های جدیدی جهت تغییر رویکرد گذشته این اپراتور در نظر گرفته‌ایم و همواره بر عملیاتی شدن خدمات هوشمند و نوین الکترونیکی به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی تاکید داریم که در این راستا اقدامات مهمی نیز در رایتل آغاز شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه رایتل به عنوان عضوی از خانواده تأمین اجتماعی برنامه‌های ویژه‌ای برای ارائه خدمات به بیمه‌شدگان این سازمان دارد، طرح‌های مشترک این اپراتور با سازمان تأمین اجتماعی را تشریح کرد.

محمدحسن زدا نیز در این دیدار ضمن استقبال از برنامه‌های مشترک این سازمان با اپراتور رایتل بر حمایت همه‌جانبه از برنامه‌های مورد اشاره و تداوم این همکاری تاکید کرد.

وی با بیان اینکه تفکر حاکم بر  بخش فناوری‌های نوین سازمان تأمین اجتماعی بازنگری می‌شود، گفت: از تفکر شعبه‌محور به سوی سرویس محور حرکت خواهیم کرد.

قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی همچنین تصریح کرد: خدمات غیرحضوری در این سازمان را به جدیت پیگیری میکنیم و تحولات اساسی در این بخش انجام خواهیم داد. 

رایتل محمدحسن زدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر