کد خبر: 812704 A

منابع ایلنا خبر دادند؛

تعدادی از کارکنان ستادی شرکت آتیه صبا، وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در ماه‌های گذشته با پایان قراردادهای خود، تعدیل شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تعدادی از کارکنان ستادی شرکت آتیه صبا، وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در ماه‌های گذشته با پایان قراردادهای خود، تعدیل شدند. 

یکی از نیروهای تعدیل شده این شرکت به ایلنا گفت: در بخش روابط عمومی 3 نفر تعدیل شده‌اند. در بخش‌‌های دیگر مانند بخش مالی هم چند نفر تعدیل شده‌اند.

منابع ایلنا در صندوق بازنشستگی کشوری مدعی هستند که در مجموع 20 نفر از کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا تعدیل شده‌اند. 

آن‌طور که آنها می‌گویند از امروز تعدادی دیگر هم تعدیل می‌شوند. همچنین تاکید می‌کنند که عموم این نیروها سال‌هاست که در این شرکت مشغول به کار هستند.

یک نفر از نیروهایی که با پایان قراردادش تعدیل شده، به ایلنا می‌گوید: با توجه به اینکه شرکت آتیه صبا با سرپرست اداره می‌شود و هنوز حکم مدیرعاملی اسکندری به عنوان سرپرست صادر نشده، امکان دخل و تصرف در زمینه نیروهای شاغل وجود ندارد.

وی می‌افزاید: اخراج این نیروها بر اساس ابلاغیه‌ای انجام می‌شود که در دوران مدیرعاملی میعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشوری صادر شده است. در ضمن منابع ایلنا می‌گویند اخراج کارکنان این مجموعه مورد تایید نعمت‌الله ایزدی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، نیست. 

ظاهرا بخشنامه‌ای هم وجود دارد که تاکید می‌کند سرپرست آتیه صبا حق تعدیل نیرو و استخدام جدید را ندارد؛ اما این منابع می‌گویند با خالی شدن برخی از صندلی‌ها، عده‌ای استخدام شده‌اند. 

صندوق بازنشستگان کشوری نعمت الله ایزدی تعدیل کارکنان شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر