کد خبر: 811525 A

نزدیک به ۵۰ نفر از خانواده‌های شرکت راه‌آهن که در روستای ایستگاه کشور ساکن هستند، از مسئولان برای برطرف کردن بی‌آبی روستا درخواست استمداد کردند.

ساکنین روستای ایستگاه کشور که همگی از شاغلین راه‌آهن کشور هستند، به خبرنگار ایلنا گفتند: دست‌کم از سه ماه پیش آب حدود ۵۰ خانوار ساکن روستای ایستگاه کشور که از توابع بخش پاپی شهرستان خرم‌آباد در استان لرستان است، قطع شده و هیچ مسئولی پاسخگوی مشکل ما نیست.

آنها با بیان اینکه تاکنون دها بار برای رفع بی‌آبی اهالی کارگرنشین روستا به مسئولان مربوطه بخش مراجعه کرده‌اند، افزودند: جدا از نداشتن آب آشامیدنی، ایستگاه کشور فاقد سایر امکانات رفاهی است اما بی‌آبی فشار مضاعفی به خانوارکارگرنشین آن وارد کرده است.

این کارگران با بیان اینکه به‌نظر می‌رسد کمترین حقوق شهروندی این است که ساکنین این روستای ریلی کشور در هوای گرم و طاقت‌فرسای این روزها آب داشته باشند، افزودند: پیگیری اهالی هنوز هیچ نتیجهای دربرنداشته و مسئولان بخش؛ پاسخ قانع کننده‌ای در خصوص مشکلات به وجود آمده به کارگران ساکن آن ارائه نمی‌کنند.

آنها افزودند: حال که هیچ مسئولی در منطقه حاضر به قبول مسئولیت در خصوص شرایط وخیم سکونت در روستای ایستگاه کشور نیست، از مسئولان بالادستی درخواست رسیدگی داریم.

24

23

کارگران راه آهن روستای ایستگاه کشور بی آبی اهالی روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر