کد خبر: 808681 A

عضو‌ کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

عضو‌ کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز همه کارگران جهان باید متحد شوند، چرا که نظام سرمایه‌داری به سرکردگی ترامپ، کارگران و مستضعفان جهان را له می‌کند و نظام سرمایه‌داری روز به روز بزرگ و بزرگتر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی ساری (عضو‌کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی) در اجلاس اتحادیه‌های کشورهای جهان در شهر دمشق سوریه ضمن ادای احترام به شهدای مقاومت سوریه گفت: دولت و‌ مردم ایران همواره در کنار مردم عزیز و‌ شجاع سوریه بوده و خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز استکبار جهانی فقط به دنبال دسیسه و توطئه است و یک روز در عراق، روز دیگر در افغانستان و روزی در سوریه و یک‌روز با تحریم ایران معاهدات بین المللی را لغو می‌کنند و با لشکر کشی به خلیج فارس می‌خواهند ملت ایران را تهدید کنند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: با این حال مردم ایران روز به روز منسجم‌تر می‌شوند و با پاسخ‌های کوبنده به جهانیان اعلام می‌کنند که ایران به دنبال جنگ نیست و همگام با مردم مظلوم جهان بدنبال گسترش صلح در جهان است.

وی ادامه داد: جا دارد از رییس جمهور محترم سوریه جناب بشار اسد به خاطر مقاومت و استقامتی که در برابر تروریسم و استکبار جهانی داشته‌اند، تقدیر و تشکر کنم و تشکر ویژه‌ای داشته باشیم از اتحادیه کارگری این کشور که همیشه در خط مقدم مبارزه هستند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود گفت: امروز همه کارگران جهان باید متحد شوند، چرا که نظام سرمایه‌داری به سرکردگی ترامپ، کارگران و مستضعفان جهان را له می‌کند و نظام سرمایه‌داری روز به روز بزرگ و بزرگتر می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: وظیفه ما در این برهه حساس همبستگی است و کارگران باید در محور اتحادیه کارگران جهان WFTV حرکت کنند، چرا که امروز بیش از ۲۰۰ میلیون بیکار داریم و پایین بودن دستمزدها، کار کودک، تبعیض بین زن و مرد و بی‌توجهی به معاهده‌های بین‌المللی کار و حقوق بنیادین همه حاصل زیاده‌خواهی استکبار جهانی است.

علی ساری در پایان افزود: بار دیگر اعلام می‌کنم آمده‌ایم تا بگوییم ما در کنار مقاومت و در کنار ملت، دولت و کارگران سوریه هستیم.

علی ساری اجلاس اتحادیه‌های کشورهای جهان جلاس اتحادیه‌های کشورهای جهان در شهر دمشق سوریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر