کد خبر: 807952 A

سازمان تامین اجتماعی با انتشار پیامی، فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام به شرح زیر است: 

محرم، تاسوعا و عاشورا، یادآور بزرگترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشری است و کربلا، صحنه نمایش رویارویی حق و باطل و حماسه جاویدی است که وجدان انسان‌های آگاه، در برابر قداست و عظمت آن سر تعظیم فرود می آورد.

عاشورا؛ حماسه انسان های راست قامتی است که با ایثار و از خودگذشتگی حسین (ع) و یاران فداکار آن حضرت در صحنه کربلا خلق می شود. آن اسوه های عشق و آزادگی که نام و یادشان و خاطره ایستادگی و مقاومتشان در تاریخ جاودانه شد.

این روز بزرگ، همواره نماد آزاداندیشی و روشنفکری اسلامی بوده و آموخته است که در ماجرای دفاع از دین، باید فداکاری کرد، در راه قرآن از همه چیز گذشت و در میدان نبرد حق و باطل، همه باید در یک صف قرار گیرند.

امروز فرهنگ عاشورایی چنان در عمق جانها و دل‌ها اثر گذاشته که همه ساله در این روزها، اوج عشق و اخلاص نسبت به اسوه جهاد و شهادت حسین بن علی (علیه السلام) به نمایش گذاشته می شود.

سازمان تامین اجتماعی فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، ایام شهادت سالار آزادگان جهان و سید و سرور شهیدان اسلام، امام حسین (علیه السلام) و علمدار با وفایش حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) را که یادآور رشادت‌ها و مظلومیت‌های خاندان پاک رسالت است، به تمامی مسلمانان و عاشقان اهل بیت علیهم السلام به ویژه همکاران سختکوش این سازمان تسلیت عرض می‌نماید.

سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر