کد خبر: 806971 A

حسن صادقی:

معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: باید از سازمان تامین اجتماعی حمایت شود تا مشکلات بازنشستگان را حل کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن صادقی در مراسم عزاداری دهه اول ماه محرم در خانه کارگر که در آن پیشکسوتان جامعه کارگری حضور داشتند با بیان اینکه روز پنجم محرم مزین به نام حبیب ابن مظاهر است، عنوان کرد: حکایت کربلا حال و هوای خاص خودش را داشته و هر چه جلو آمده بسط و گسترش یافته است. اما حکایت «حبیب» چیز دیگری است که رمز و راز آن برای جوانان ما عبرت‌آموز است.

او ادامه داد: بصیرتی که حبیب در مکتب پیامبر آموخت، مبین این است که انسانی وارسته و با بصیرت و شناخت از اسلام است. او زمانی که قیام کربلا را می‌بیند می‌توانست با بهانه اینکه پیر هستم به کربلا نرود. عشق به ولایت و امام زمانش برای او حد و اندازه‌ای را متصور نمی‌شود و پا در میدان نبرد می‌گذارد.

معاون دبیرکل خانه کارگر در ادامه گفت: حبیب الگوی یک فرد ولایتمدار بود. بصیرت است که حبیب را به سمتی هدایت می‌کند که شهادت برای او رقم می‌خورد. زندگی حبیب درس و عبرت است و ما باید از او بیاموزیم.

او ادامه داد: در کشور ما آدم‌هایی بودند که مثل حبیب روی مین رفتند. پیشکسوتانی که با حداقل حقوق دم بر نمی‌آورند تا مشکل و گرهی که امپریالیسم ایجاد کرده باز شود.

صادقی با بیان اینکه الان تامین اجتماعی مشکلات زیادی دارد، عنوان کرد: باید از سازمان تامین اجتماعی حمایت شود تا مشکلات بازنشستگان را حل کند.  امپریالیسم آمریکا و ترامپ که یزید زمان است نمی‌گذارد طرح‌ها و برنامه ها اجرا شود. امیدواریم گشایش‌هایی حاصل شود و مشکلات بازنشستگان که حبیب‌های مظاهر دوران هستند رفع شود.

حسن صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر