کد خبر: 806062 A

بازرسان اصلی و علی البدل کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران پس از برگزاری مجمع عمومی عادی، انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجمع عمومی عادی نوبت دوم کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی شهرستان تهران با حضور نمایندگان اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در محل مجموعه ورزشی فرهنگی نگین برگزار شد.

در این مجمع دستور جلسه تعیین شده مطابق برنامه انجام شد و پس از تلاوت قرآن و پخش سرود ملی ایران، گزارش عملکرد هیات مدیره کانون به وسیله علی دهقان کیا رییس هیات مدیره خوانده شد. سپس گزارش عملکرد مالی سال ۹۷ به وسیله «برزو روحبخش» خزانه دار کانون به مجمع ارائه شد که پس از خواندن هر گزارش، بازنشستگان حاضر در مجمع با قیام و قعود گزارش را تایید کردند.

در ادامه پس از اعلام یک دقیقه سکوت به مناسبت آغاز ماه محرم و شهادت سالار شهیدان، انتخابات بازرسان کانون آغاز شد. در این دوره از انتخابات، یازده نفر برای تصدی بازرسی کانون بازنشستگان تهران نامزد شده بودند که هر کدام پشت تریبون قرار گرفتند و خود را معرفی کردند.

پس از آنکه تمامی بازنشستگان حاضر در مجمع آرای خود را به صندوقهای رای انداختند، در حضور نامزدهای حاضر و نمایندگان اداره تشکلهای کارگری و کارفرمایی ، شمارش آرا انجام گرفت که در نهایت آقایان «سبزعلی رجبی»، «حسن ایزدان» و «یوسف عباس زاده» با کسب بیشترین آرا به عنوان بازرسان اصلی انتخاب شدند. همچنین «اسماعیل صادقی صومعه علیایی» و «حسین غلامی» نیز به عنوان بازرسان علی البدل انتخاب شدند.

کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر