کد خبر: 805562 A

قاضی‌پور:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: خیلی‌ها در مجلس خواهان محو شدن خانه کارگر هستند که ما ایستاده‌ایم تا جلوی چنین کاری را بگیریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نادر قاضی‌پور که در مراسم عزاداری  شب های محرم در خانه کارگر سخنرانی می کرد با بیان اینکه هرچه داریم از امام‌حسین(ع) است، گفت: به همین خاطر نباید اجازه دهیم منافقان به خاک و دین ما اهانت کنند.

وی با اشاره به قیام امام حسین (ع) گفت: تنها کشوری که به پیروی از امام‌حسین (ع) مقابله آمریکا ایستاده جمهوری اسلامی است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه پدرها و مادرها با بچه‌های خود رفیق هستند و به آنها زندگی کردن را می‌آموزند که باید به آنها مبانی اسلام را یاد دهند، گفت: فرزندان شما در آینده قرار است در جمهوری اسلامی سمت‌های مدیریتی دریافت کنند از این رو باید به آنها دیانت و مبانی اسلام و هر آنچه امام‌حسین(ع) برای آنها قیام کرد را بیاموزید.

قاضی‌پور افزود: باید به فرزندان خود پیروی از امیرالمومنین را بیاموزید که دروغ نگوید و در امانت خیانت نکند چراکه خیانت کار منافقان است. خلف وعده کار منافقان است. به همین خاطر ما نمایندگان مجلس نباید به وعده‌های خود به مردم پشت کنیم و امانت‌دار آنها باشیم .

وی افزود: نماینده مجلس نباید کیف‌کش دولت باشد.

قاضی‌پور با اشاره به رد طرحی در مجلس بر مبنای ماده 191 قانون تجارت گفت: می‌خواستند با این طرح قانون کار و حقوق کارگران را پایمال کنند اما ما چنین اجازه‌ای را ندادیم.

وی با اشاره به بخشنامه اخیر بانک مرکزی گفت: این بخشنامه کاری می‌کند که میوه‌های کشاورزان آذربایجان به فروش نرسد. این بخشنامه‌ها از آمریکا بدتر است و نباید در سال رونق تولید اجازه داد چنین بخشنامه‌هایی وجود داشته باشد .

این نماینده مجلس در پایان با بیان اینکه خیلی‌ها در مجلس خواهان محو شدن خانه کارگر هستند، خاطرنشان کرد: ما ایستاده‌ایم تا جلوی چنین کاری را بگیریم. به یاد داشته باشید که خانه کارگر تنها جایی است که در روز کارگر و روز قدس اجتماع کارگران را به راه می‌اندازد تا ندای حق‌طلبی آنها را به گوش مسوولان برساند.

نادر قاضی‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر