کد خبر: 804997 A

معاون تعاون وزیر تعاون عنوان کرد:

معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با ۱۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری ۶۴۳ پروژه تعاونی در سراسر کشور افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد جعفر کبیری در مراسم افتتاح همزمان ۶۴۳ پروژه تعاونی در سراسر کشور و تقدیر از تعاونی های برتر ملی، توسعه شفافیت و نوآوری را باعث توسعه بخش تعاونی دانست و عنوان کرد:  در این راستا سامانه شفافیت در معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد و نظارت ها در این بخش ۱۲ برابر سال گذشته شده است.

او همچنین عنوان کرد: رویکرد ما استفاده از تجربیات افراد با تجربه و نوآوری جوانان است و به منظور تحقق اهداف خود در زمینه نوآوری نخستین مرکز نوآوری بخش تعاون امروز در استان فارس همزمان با افتتاح ۶۴۳ پروژه تعاونی در سراسر کشور، افتتاح شد.

معاون وزیر تعاون گفت:با ۱۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری ۶۴۳ پروژه تعاونی در سراسر کشور افتتاح شد که از طریق آن ۱۷۶۷۰ شغل جدید ایجاد می‌شود.

او تامین مالی خرد را یکی از طرح های مهم معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و عنوان کرد: زمینه ای ایجاد کرده‌ایم تا افراد با سرمایه های خرد قادر به سرمایه گذاری در بخش تعاون باشند.

معاون وزیر تعاون با بیان اینکه ۱۰ درصد مشاغل در جهان از طریق تعاونی ها ایجاد شده است، گفت: در ایران بخش تعاون هنوز به وضعیت مطلوب نرسیده است. این در حالی است که در واگذاری ها بهترین گزینه بخش تعاون است و می توان با واگذاری شرکت‌های دولتی به بخش تعاونی از ظرفیت های این بخش بهره برد.

محمد جعفر کبیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر