کد خبر: 803599 A

مصطفی سالاری:

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: ما از محل اندوخته‌های گذشته شما بازنشستگان نسبت به شما وظایفی داریم که مهم‌ترین آن وظایف شامل مستمری و درمان است. ما باید مراقبت کنیم تا خدمات این دو حوزه با مشکل مواجه نشود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مصطفی سالاری (مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی) در همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم نوربخش، اظهار داشت: مرحوم نوربخش همواره در مسیر خدمت به جامعه حرکت می‌کرد و نهایتاً نیز جان خود را در هیمن راه تقدیم کرد. امیدواریم عملکرد ما در سازمان تأمین اجتماعی موجب شادی روح او باشد.

وی افزود: ما از محل اندوخته‌های گذشته شما بازنشستگان نسبت به شما وظایفی داریم که مهم‌ترین آن وظایف شامل مستمری و درمان است. ما باید مراقبت کنیم تا خدمات این دو حوزه با مشکل مواجه نشود.

سالاری با اشاره به اینکه صندوق تامین اجتماعی وضعیت بحرانی را از سر می‌گذراند، تصریح کرد: اما می‌کوشیم در هر شرایطی در پرداخت به موقع مستمری بازنشستگان خللی وارد نکنیم و نخواهیم کرد.

او ادامه داد: اولویت جدی ما ادامه اعتبار دفترچه‌های درمانی بازنشستگان است و تلاش می‌کنیم در خصوص خدمات درمانی بازنشستگان همه اقدامات لازم را انجام دهیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه همسان‌سازی و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان همواره مورد قبول سازمان و دولت بوده، گفت: درباره زمان دقیق اجرایی شدن این قانون نمی‌توانم چیزی به شما بگویم چراکه نیاز به اقدامات اولیه و منابع اعتباری دارد اما تلاش می‌کنیم در سریعترین زمان این کار را انجام دهیم.

او ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی با توافقی با وزارت راه و شهرسازی داشته که بر اساس آن تعداد مسکن‌ مهر باقی مانده در سطح کشور طی ساز و کاری که در آینده مشخص‌تر خواهد شد به بازنشستگان تخصیص یابد. البته شرایط واگذاری خیلی مهم است. اقداماتی از طریق بانک رفاه انجام خواهیم داد تا شرایطی برای تخصیص مسکن مهر به بازنشستگان فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه در خصوص بیمه تکمیلی جلسات متعددی داشتیم، گفت: با محوریت تصمیمات شورای عالی بیمه سعی می‌کنیم شرایطی برای بهتر شدن خدمات درمانی بازنشستگان ارائه دهیم.

سالاری در پایان خاطرنشان کرد: با شما بازنشستگان اطمینان می‌دهم که هرچه از منابع شما برای شما بتوانم انجام دهم، دریغ نکنم.

وزارت راه و شهرسازی مصطفی سالاری (مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی) همسان‌سازی و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر