کد خبر: 801875 A

شریعتمداری:

مجمع عمومی سالیانه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای مجمع برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری، مانند هر سال با اجتماع نمایندگان مجمع صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، اعضای هیئت مدیره صندوق و حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان رییس، مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون در سال مالی منتهی به۲۹/۱۲/۹٧در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل جلسه داد.

‎در ابتدای این جلسه، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و با اشاره به دیدار اخیر هیئت دولت با مقام معظم رهبری و بیانات پر اهمیت ایشان راجع به فعالیت‌های دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی، برگزاری مجمع سالیانه را فرصتی برای بررسی عملکرد سازمان‌ها دانست و اظهار داشت: گزارشی که به طور سالانه در مجمع ارائه می‌شود، سبب می‌شود که مدیران با بازنگری در فعالیت‌ها و آمار و ارقام، نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی نموده و در سال های آتی برنامه‌ریزی مناسبی را برای پیشرفت مجموعه تهیه نمایند.

 شریعتمداری در ادامه افزود: تعاون به عنوان یکی از راه‌های اساسی پیشبرد اقتصاد کشور بر مبنای فعالیت‌های مشارکت جویانه است و به همین دلیل باید با تجمیع نظر صاحبنظران منشوری طراحی شود تا بر اساس آن،سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور افزایش یابد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما باید تعاون را به مخاطبان عام و خاص بهتر و بیشتر معرفی کنیم تا افراد از مزایای تعاون آگاهی پیدا کنند و در توسعه این بخش ایفای نقش کنند. چنانکه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون با تهیه و بهره‌برداری از طرح تامین مالی خرد تضمین شده فرصتی را فراهم کرده تا علاوه بر تعاونی‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و صاحب اندیشه بتوانند از ظرفیت مالی موجود در جامعه بدون پیچیدگی‌های بانکی استفاده نمایند.

 شریعتمداری اظهار امیدواری کرد که با توجه به عملکرد و خدمات صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، این مجموعه به سازمانی توسعه‌ای و فراتر از بخش تعاون تبدیل شود.

همچنین در ادامه این نشست مهدی حسین نژاد، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، گزارشی از فعالیت‌های صندوق در سال٩٧را به حاضرین ارائه داد و پس از آن اعضای مجمع به بیان نکاتی در خصوص فعالیت‌های صندوق پرداختند.

‎در ادامه این مجمع، حسابرس مستقل و بازرس قانونی، گزارشی را جهت استماع اعضا، از نحوه عملکرد و صورت‌های مالی شامل سود و زیان و ترازنامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون بیان داشتند که نظر نهایی حسابرس بر عملکرد استاندارد صندوق و رشد صورت‌های مالی منتهی به ۲۹/۱۲/٩٧صحه گذاشت و وضعیت صورت‌های مالی صندوق، مطلوب اعلام شد.

صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر