کد خبر: 800560 A

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران از تاریخ ششم تا نهم شهریور سال جاری در مجموعه فرهنگی، تفریحی کارگران سنگاچین برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، فرزاد حیدری گفت: امسال بار دیگر از هر استان دو خانواده کارگر  انتخاب شده‌اند و این تعداد طی روز‌های ششم تا نهم شهریور به سنگاچین می‌آیند تا با حضور در این مجموعه  با روحیه مضاعف به محل کار و زندگی خود بازگردند.

او اضافه کرد: این جشنواره نماد و الگویی است برای مجموعه کارگران که در هر منطقه و استانی که هستند با استفاده از ابزار وامکانات محلی بتوانند مشابه آن را در طول سال برای کارگران برگزار کنند. فعالیتی  که بسیاری از استان‌ها مانند اصفهان، خراسان شمالی و جنوبی و رضوی، اردبیل، سمنان، کرمانشاه، کردستان و بسیاری دیگر از استان‌ها به مناسبت‌های مختلف انجام می‌دهند.

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: کارگر بودن و عدم استفاده از این مجموعه تا به حال از اولویت‌های حضور در این جشنواره است که با هماهنگی‌های انجام شده با ادارات کل استان‌های سراسر کشور این موضوع به دقت لحاظ شده است.

کارگران وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر