کد خبر: 799809 A

دژپسند:

وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: دولت به موضوع پرداخت بدهی به سازمان تامین اجتماعی اهتمام دارد و در سه سال اخیر۱۵ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی تسویه شده است.

به گزارش ایلنا، «فرهاد دژپسند» که برای پاسخ به سئوالات برخی از نمایندگان مجلس در خصوص هدفمندی یارانه ها و مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت امروز در کمیسیون برنامه و بودجه حاضر شده بود، در حاشیه این جلسه در گفتگو با شبکه خبر، افزود: نمایندگان حاضر در این نشست، اولین بحث شان دغدغه تسویه بدهی دولت به تامین اجتماعی بود و اقدامات و برنامه‌های دولت در این خصوص را جویا شدند که گزارش سه سال اخیر دولت را در مورد پرداخت مطالبات تامین اجتماعی ارایه کردم.

وی گفت: دولت به موضوع پرداخت بدهی به سازمان تامین اجتماعی اهتمام دارد و در سه سال اخیر ۱۵ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی تسویه شده است. در سال جاری و آتی نیز برنامه دارد با اتخاذ روش‌های مناسب و سازوکارهایی که در قانون وجود دارد بخش دیگری از مطالبات را به تامین اجتماعی پرداخت کند، زیرا جامعه هدف این سازمان بسیار نجیب و ارزشمند هستند و باید به آن کمک کنیم.

 

مطالبات دولت به سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر