کد خبر: 799736 A

معصومه آقاپور شبستری مطرح کرد:

نائب رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه امروز این فراکسیون با وزیر تعاون را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، معصومه آقاپور شبستری درباره جلسه امروز فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون زنان میزبان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود و تمام اعضا نقطه‌نظرات خود را مطرح کردند و بحث‌های متفاوتی مطرح شد.

وی افزود: مباحثی همچون زنان سرپرست خانوار، اشتغال زنان، آسیب‌های اجتماعی، کودکان کار، ماده 101 و 102 قانون برنامه ششم تامین اجتماعی، بهزیستی، سایر مجموعه‌های تابعه و... از جمله مباحثی بود که در جلسه مطرح شد.

وی مطرح کرد: بحث استفاده از بانوان جوان و شایسته‌سالاری در وزارتخانه و سازمان‌های تابعه همچون بهزیستی از دیگر مباحثی بود که اعضا مطرح کردند. بدنه مدیریتی شکسته شده و به بانوان در رده‌های مدیریتی باید جایگاه داده شود و رشد خوبی هم داشته و محمد شریعتمداری نیز قدم‌های مثبتی در این حوزه برداشته‌اند.

آقاپور ادامه داد: بحث تضامینی که برای وام‌ها از زنان روستایی اخذ می‌شود و قدردانی از خیرین که در مسائل مختلف همچون ساخت خانه برای خانوارهای معلول شرکت دارند نیز از جمله مباحثی بود که بنده مطرح کردم.

وی متذکر شد: اعضای فراکسیون از وزیر درباره شفاف‌سازی‌ها و جوانگرایی در راستای گام‌دوم انقلاب اسلامی تشکر کردند.

نائب رئیس فراکسیون زنان همچنین گفت: مدیرعامل بانک رفاه که در جلسه حضور داشت درباره پرداخت وام‌ها گزارشی ارائه کردند.

وی افزود: همچنین در برخی مباحث نیز مقرر شد وزارتخانه به فراکسیون گزارش‌های نظارتی را  ارسال کند.

نائب رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات وزیر تعاون در جلسه امروز نیز گفت: وزیر تعاون مواردی که لازم بود پیگیری کنند را یادداشت کرد و توضیحات‌شان منطبق بود. آقای وزیر نیز مطرح  کردند که نیاز مجلس در بحث بودجه به ما و سازمان‌های تابعه کمک کند.

وی افزود: وزیر تعاون همچنین خبر از دستور رئیس‌جمهور برای واگذاری شرکت‌های شستا به بخش‌خصوصی و ورود آنها به بورس دادند.

شریعتمداری فراکسیون زنان مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر