کد خبر: 798283 A

هاشمی منش:

رئیس شرکت صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت ماشین‌سازی تبریز بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، سیدعباس هاشمی منش از خط تولید کارخانه ماشین‌سازی و ریخته‌گری تبریز بازدید و با کارگران خطوط تولید گفتگو کرد.

وی در جریان این بازدید اظهار داشت: کارخانه ماشین‌سازی تبریز به یک جهاد همگانی نیاز دارد و امیدواریم با کمک همه دوستان، کارگران عزیز مجموعه و مدیران و با یک عزم جهادی، دوباره به جایگاه ویژه‌ای که در گذشته داشته است، بازگردد.

وی افزود: در صندوق بازنشستگی فولاد هم هر کمکی که بتوانیم به ماشین‌سازی خواهیم کرد تا انشاالله در آینده نه چندان دور، خود ماشین‌سازی بتواند به بازنشستگان فولاد کمک کند.

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد گفت: موضوع فعالیت جهادی در ماشین‌سازی که مطرح کردم مختص به داخل مجموعه ماشین سازی نیست بلکه کل مجموعه استان باید کمک کند. ما نباید در خصوص کمک فقط نگاه مالی داشته باشیم بلکه باید نگاه فنی نیز وجود داشته باشد. من از مدیران استانی خواهش می‌کنم که دراین خصوص به ماشین‌سازی کمک کنند.

هاشمی منش گفت: جناب آقای شریعتمداری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور داده‌اند که هر فعالیت جهادی که می‌توانیم، برای ماشین‌سازی تبریز انجام دهیم که به روزهای اوج خود بازگردد.

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد ادامه داد: صندوق برنامه جامعی برای ماشین‌سازی تبریز با کمک مدیران این مجموعه تنظیم خواهد کرد. البته دستور داده‌ام که یکسری برنامه‌های زود بازده نیز تعریف گردد که این موضوع مربوط به بخش فنی این مجموعه می‌باشد.

کارگران ماشین سازی تبریز سید عباس هاشمی منش شرکت ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر