کد خبر: 797599 A

نشست «روزنامه‌نگاری تخصصی و آینده مطبوعات» امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد به همت هفته‌نامه تخصصی حوزه رفاه و تامین اجتماعی - آتیه‌نو – برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، در نشست تخصصی «روزنامه‌نگاری تخصصی و آینده مطبوعات» ضمن بررسی آینده مطبوعات، موضوعاتی همچون چطور باید در عصر شبکه‌های اجتماعی و زمانه‌ای که تولید و توزیع محتوا، امری آسان و در دسترس شده، چراغ حرفه روزنامه‌نگاری را روشن نگه داشت؟ چقدر می‌توان با تولید محتوای اختصاصی، تخصصی و تحلیلی به نیاز واقعی مخاطبانی که در معرض سیل اطلاعات و مطالب متنوع قرار گرفته‌اند پاسخی درخور داد؟

آینده مطبوعات چه سناریوهایی خواهد داشت و چطور می‌توان حرفه‌ای که رسالتش پاسداری از حقیقت بوده را در تندباد خبرهای جعلی و بدون منبع، اظهارنظرهای بدون هویت و سازوکارهای غیررسانه‌ای پلتفرم‌های دیجیتال، زنده نگه داشت؟ نقش روزنامه‌نگاران و خبرنگاران کارکشته و متخصص در این میدان چیست؟ مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. 

 در این نشست که از ساعت 13 تا 15 فردا در محل موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه برگزار می شود، علی میرزاخانی سردبیر روزنامه دنیای اقتصاد، سیدعلی میرفتاح سردبیر روزنامه اعتماد، آرش خوشخو سردبیر روزنامه هفت‌صبح و رضا خجسته‌رحیمی  سردبیر ماهنامه اندیشه پویا، به این پرسش‌ها پاسخ می دهند.

هفته نامه آتیه نو نشست روزنامه نگاری تخصصی و آینده مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر