کد خبر: 797406 A

مراسم معارفه سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری امروز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم معارفه سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری، با حضور وزیر کار، مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از مدیران و معاونان صندوق امروز برگزار می‌شود.

سیدمیعاد صالحی مدیرعامل ۳۷ ساله صندوق بازنشستگی کشوری بعد از چهار ماه فعالیت در صندوق بازنشستگی شب گذشته از سمت خود برکنار شد.

نعمت‌الله ایزدی، رئیس هیئت مدیره به عنوان سرپرست، جایگزین وی خواهد شد.

صالحی که در زمان تصدی خود بر صندوق بازنشستگی کشوری مواردی از جمله دریافتی اعضای هیئت مدیره را از طریق توئیتر اعلام می‌کرد در آخرین توئیت خود نوشته بود: «هرچه امور صندوق بازنشستگی را شفاف‌تر می‌کنیم، فشارها و تخریب‌ها نیز بیشتر می‌شود. گام مهم بعدی، انتشار جزییات پرونده‌ها و پروژه‌های چندصد و چندهزار میلیارد تومانی است»

همچنین در حکمی میعاد صالحی به عنوان مشاور علمی و فناوری وزارت کار معرفی شد.

در حکم وزیر کار آمده است:

جناب آقای "میعاد صالحی" با توجه به جایگاه خطیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیشبرد اهداف توسعه‌ای کشور، ضرورت شناخت عمیق تر تحولات دنیای فناوری و اتخاذ سیاست‌های هماهنگ حق پیشبرد ماموریت‌ها و برنامه‌های محوله، به ویژه بهره‌گیری از ظرفیت‌های این مهم در نهادینه‌سازی راهبرد "شفافیت" در ارکان مختلف وزارتخانه، بیش از پیش مطمح نظر است. 
در ادامه این حکم آمده است: از درگاه ایزدمنان و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) توفیقات روزافزون جنابعالی را مسئلت می‌نمایم.

photo_2019-08-13_11-37-40

16

15

 

صندوق بازنشستگی کشوری نعمت‌الله ایزدی سیدمعیاد صالحی سیدمعیاد صالحی برکنار شد نعمت‌الله ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری شد نعمت‌الله ایزدی جانشین سیدمیعاد صالحی شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر