کد خبر: 795907 A

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با انتشار پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام ناهید حیدری به این شرح است: 

جان نباشد جز خبر در آزمون

هر که را افزون خبر، جانش فزون

خبرنگاران، قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بیقرار بر مدار رویدادها و حوادث می‌کاوند تا جان‌های تشنه دانستن، سیراب شود.

روز خبرنگار فرصتی مغتنم و ارزشمند است برای گرامیداشت جایگاه انسان‌های متعهد فرهیخته‌ای که با تکیه بر صداقت، صراحت، پرسشگری و شجاعت؛ جریان زنده اطلاعات را در شریان‌های حیاتی جامعه به گردش درمی‌آورند.

خبرنگاران به درستی تجسمی از امانتداری، تعهد و آگاهی‌بخشی نماینده واقعی اقشار مختلف مردم هستند که نقش تعیین‌کننده‌ای در تنویر افکار عمومی دارند!

در جهان امروز ارتباط مخاطبان و مشتریان و آحاد مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. سازمان‌هایی در دنیا موفق و پیشتاز هستند که در مهندسی ارتباطات و بهره‌گیری از رسانه‌ها جهت آگاهی‌بخشی، سرامد باشند.

سازمان تامین اجتماعی اولین و بزرگترین سازمان بیمه‌‎گر و دومین تامین‌کننده درمان با سابقه تاریخی و تخصصی است. گستردگی شبکه خدمت‌رسانی، تنوع و کثرت میلیونی گروه‌های اجتماعی تحت پوشش و اقشار مختلف مردم از طرق رسانه‌ها و "قلم خبرنگاران توانمند" بیش از گذشته احساس می‌شود و باید گسترش یابد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه در جنگ تحمیلی، هواپیمای 330 و شهید صارمی فرارسیدن این روز را به خبرنگاران  از جمله خبرنگاران حوزه تامین اجتماعی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه ایزد منان، سعادت بهروزی موفقیت و سر بلندی این عزیزان را آرزومندم. 

ناهید حیدری-مدیرکل اداره تامین اجتماعی غرب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر