کد خبر: 795243 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در صفحه اینستاگرام خود حقوق و مزایای قانونی خود و سایر اعضای هیات مدیره این صندوق را منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، سید میعاد صالحی  درصفحه  اینستاگرام خود نوشت: «حکم حقوقم چند روز پیش صادر شد و خواستم که مجموع دریافتی‌ام نصف میزان قانونی باشد.

در مراسم تشییع مرحوم نوربخش که آبان سال گذشته مقابل بیمارستان میلاد تهران برگزار شد، بنده نیز حضور داشتم. در آن مراسم، ربیعی خاطره قابل تأملی از مرحوم نوربخش نقل کردند.

ایشان با اشاره به دلسوزی آن مرحوم برای کارگران و بازنشستگان گفت که مرحوم نوربخش خواسته بود که نصف حقوق دریافتی‌اش را به سازمان تأمین اجتماعی برگرداند.

آن روز به ارادت بنده و سایر حاضران نسبت به مرحوم نوربخش افزوده شد. در آن لحظات آرزو کردم که‌ ای کاش این کار ایشان، علاوه بر یک حرکت ارزشمند فردی، به یک رسم و گفتمان رایج در میان مسئولان کشور تبدیل می‌شد.

در برنامه زنده تلویزیونی، وقتی مجری مقدار حقوقم را پرسید گفتم که حکم حقوقم هنوز صادر نشده، اما وقتی صادر شود، قطعا با اختلاف کمتر از سقف قانونی خواهد بود و آن را به اطلاع مردم خواهم رساند. پرسید سقف قانونی چقدر است؟ گفتم حدود ۳۰ میلیون تومان.

بررسی جدول حقوق و مزایای مدیران صندوق بازنشستگی کشوری که در سامانه شفافیت این صندوق منتشر شده است، نشان می‌دهد که دریافتی صالحی از دریافتی مدیرعامل سابق صندوق، اعضای هیأت مدیره و حتی برخی شرکت‌های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کمتر است.

پیش از این حاشیه‌های فراوانی درباره دریافتی صالحی مطرح شده بود و بعضا گفته می‌شد که او ماهانه ۳۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرد.

5237696

 

 

اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری حکم حقوقی مدیر عامل صندوق کشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر