کد خبر: 795069 A

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بررسی آخرین وضعیت شرکت کارخانه صنایع مخابرات راه دور ایران(ITI) به شیراز سفر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا) وابسته به وزارت صمت، «فرشاد مقیمی» و جمعی از مسئولان شرکت (ITI) و رؤسای ارشد دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط استان فارس مشکلات مالی، بانکی، مالیات، بیمه، مسائل کارگری و مطالبات آنها مورد بررسی قرار دادند و برای رفع این موانع تصمیمات عملیاتی و اجرایی و تدابیر لازم اتخاذ گردید که ضرورت دارد؛ حداکثر مدت زمان ۲ ماه مسایل ومشکلات مرتفع گردد.

مقیمی افزود: از جمله ساز و کارهای تحقق اقتصاد مقاومتی حمایت از صنایع و شرکتهای تولیدی است، لذا در همین راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور رفع موانع، ایجاد، رشد و رونق تولید شعار ابلاغی مقام معظم رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی همچنین ایجاد اشتغال پایدار وارد عمل شده که یکی از مؤلفه‌های اصلی این فعالیت‌های جدی فعال کردن واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل در کشور است.

وی تصریح کرد: هدف و سیاست دکتر رحمانی وزیر صنعت، معدن وتجارت ، معاونین و همکاران در راستای راه‌اندازی کارخانه ITI است اما ارایه برنامه مشخص، روشن ومدون از سوی سهامداران و مدیرعامل شرکت الزامی است.

 کارخانه صنایع مخابراتی راه دور ایران (ITI) به عنوان شرکت مادر تخصصی در زمینه تولید زیرساختهای مخابراتی در سال۱۳۵۳ شروع به فعالیت نمود و اکثر مراکز مخابراتی با نصب رادیوهای تولیدی این شرکت ارتباطات مخابراتی بین شهری را تسهیل نمود.که پروژه ملی کارت هوشمند سوخت از جمله فعالیت های این مجموعه بزرگ بوده است.

کارخانه مخابرات راه دور شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر