کد خبر: 794681 A

شهردار بیجار خبر داد؛

شهردار بیجار گفت: در حال حاضر پرداخت دوماه دستمزد و چهار ماه اضافه کار کارگران مجموعه شهرداری به تاخیر افتاده است.

به گزارش ایلنا، مهدی بیگ محمدپور (شهردار شهر بیجار) در نشست خبری خود با اصحاب رسانه که در محل شهرداری این شهر برگزار شد، با بیان اینکه در حال حاضرکارگران مجموعه شهرداری  دوماه دستمزد و چهار ماه اضافه کار‌ی از شهرداری طلبکارند اظهار داشت: شهر بیجار همانند برخی شهرداری های کشورمنابع مالی کافی برای پرداخت مطالبات مزدی و هزینه‌های شهرداری ندارد.

وی از بهسازی معابر خاکی سطح شهرستان خبر داد و افزود: امسال تمام معابر و مسیرهای خاکی شهر آسفالت می‌شود و چهار پروژه از ستاد بازآفرینی بافت‌های فرسوده تحویل گرفته شده و عملیات اجرایی پیاده‌راه و مدرسه آغاز شده است.

شهردار بیجار، کارخانه آسفالت را ظرفیت مغفول مانده شهرداری در ایجاد درآمد پایدار خواند و تصریح کرد: کارخانه آسفالت بیجار دارای ظرفیت بالایی است که تاکنون به بازدهی درآمدی نرسیده اما خوشبختانه تاکنون یکهزار تن قیر رایگان به این شهرستان اختصاص یافته است.

وی از نوسازی وسایل بازی پارک ۱۵ خرداد بیجار خبر داد و گفت: باتوجه به مستهلک شدن دستگاه‌های بازی و ورزشی و امکان خطرآفرینی برای کودکان، این امر به زودی انجام می‌شود.

محمدپور همچنین از تاسیس بازار صنایع دستی در بیجار خبر داد و خاطرنشان کرد: بازار عرضه صنایع دستی با اعتباری بالغ بر ۹۵ میلیون تومان راه‌اندازی می‌شود.

شهردار بیجار در پایان سخنان خوددر خصوص وضعیت مالی و استخدام نیروی جدید در شهرداری نیز گفت:طی دوسال گذشته علاوه بر اینکه نیروی غیرمجاز به مجموعه شهرداری اضافه نشده ،بدهی‌ها  مالی نیزافزایش نیافته در عین حال موفق شدیم  ۴ میلیارد تومان از بدهی‌ها مجوعه شهرداری را  نیز پرداخت کنیم.

کارگران کردستان کارگران شهرداری بیجار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر

پربحث ترین