کد خبر: 792214 A

در سمینار آموزشی آشنایی با بیمه بانوان و زنان خانه‌دار بررسی شد؛

بانوان خانه‌دار می‌توانند با انتخاب نرخ‌های ۱۴،۱۲و۱۸درصد از مزایای خدمات درمانی، بازنشستگی، از کار افتادگی و فوت استفاده کنند.

به گزارش ایلنا، سمینار آموزشی آشنایی با بیمه بانوان و زنان خانه‌دار در  محل اتاق بازرگانی شیراز با حضور بانوان کارفرما برگزار شد. 

یلدا راهدار عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی با اشاره به اهمیت پوشش بیمه‌ای بانوان، گفت: نیمی از جمعیت استان را زنان تشکیل می‌دهند و می‌بایست در جهت شناسایی و معرفی خدمات متنوع و گسترش پوشش بیمه‌ای زنان گام‌های موثرتری برداشت. 

وی ابراز امیدواری کرد که روز به روز زنان بیشتری با استقبال از این طرح تحت پوشش بیمه زنان خانه‌دار قرار گرفته و از مزایا و خدمات این سازمان برخوردار شوند. 

در ادامه این سمینار «حسن ارژنگ زاده» رئیس اداره امور بیمه‌شدگان تامین اجتماعی فارس گفت: از جمعیت ۱۴۰هزار نفری بانوان ۱۸ تا ۵۰ سال ، تنها ۵۰ هزار نفر یعنی ۳۰ درصد از بانوان ازاین طرح استفاده می‌کنند. 

وی در ادامه افزو: بانوان حائز شرایط می‌توانند با انتخاب نرخ‌های ۱۴،۱۲و۱۸ درصد از مزایای خدمات درمانی، بازنشستگی، از کار افتادگی وفوت استفاده کنند. امید است که با افزایش آگاهی بانوان استان در خصوص شرایط استفاده ازاین طرح روز به روز به تعداد بانوان بیمه شده اضافه شود. 

بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر