کد خبر: 791264 A

فرماندار شهرستان قزوین از رفع مشکلات کارخانه سیمگون و کارگران آن خبر داد و گفت: حفظ تولید و اشتغال از برنامه‌های مهم این فرمانداری است.

به گزارش  ایلنا به نقل ازروابط عمومی فرمانداری شهرستان قزوین، محمد شفیعی (فرماندار قزوین) گفت: در کارخانه شیرآلات سیمگون ۱۰۰ کارگرمشغول کارند که پرونده تعطیلی این واحد تولیدی چندی پیش به دلیل اختلافات درون مدیریتی تشکیل شد و مورد بررسی کارشناسان فرمانداری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اینکه  کارخانه سیمگون در آستانه تعطیلی قرار داشت و امنیت شغلی ۱۰۰ کارگر آن به خطر افتاده بود، افزود: در بازدیدی که مسئولان استان از این واحد تولیدی داشتند و با توجه به اهتمام دستگاه های نظارتی و قضایی تاکنون چندین نشست برای حل مشکلات این کارخانه برگزار شده است.

شفیعی به رضایت یکی از وراث مدیران عامل شرکت برای ادامه فعالیت این کارخانه خبر داد و گفت: تلاش مسئولان استان از تعطیلی این واحد تولیدی با ۱۰۰ کارگر جلوگیری کرد و همچنین مسئولان و مدیران شرکت نیز قول مساعد دادند تا دستمزدهای معوقه کارگران را پرداخت کنند.

فرماندار شهرستان قزوین با اشاره به معوقات ۶ ماهه تا یکساله کارگران کارخانه شیر آلات سیمگون گفت: برطرف کردن مشکلات کارگران و پرداخت مطالبات معوقه آنها در الویت اصلی مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان قرار دارد.

شرکت سیمگون تولیدکننده انواع شیرآلات و قطعات ریخته‌گری در پنج کیلومتری جاده قدیم قزوین – رشت قرار دارد.

کارگران قزوین کارگران شیر آلات سیمگون فرمانداری قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر