کد خبر: 789820 A

بعد از گذشت ده روز از پایان آخرین اعتراض ۴۰ کارگر خدماتی و فضای سبز شهرداری منجیل، آنها هنوز دستمزد خود را دریافت نکرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بعد از گذشت ده روز از تجمع کارگران شهرداری منجیل که با وعده معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری رودبار موقتا خاتمه یافت، هیچ‌کدام از ۴۰ کارگر خدماتی و فضای سبز موفق به دریافت دستمزد خود نشده‌اند.

یکی از کارگران خدماتی شهرداری منجیل از عدم واریز دستمزدش خبر داد و گفت: قرار بود بعد از گذشت ۴۸ ساعت پول ما را پرداخت کنند ولی با گذشت نزدیک به ده روز هنوز هیچ واریزی نداشته‌ایم.

وی ادامه داد: اگر به این پول احتیاجی نداشتم هیچ وقت اعتراض نمی‌کردیم. با وجود اینکه مسئولان شهرستانی وضعیت ما را می‌دانند ولی هیچ اهمیتی به ما نمی‌دهند. تماس هم که می‌گیریم مرتبا وعده می‌دهند.

این کارگر منجیلی اضافه کرد: از ترس اخراج قدرت اعتراض دوباره نداریم چراکه مرتبا تهدید می‌شویم.

وی  تاکید کرد: با به پایان رسیدن تیرماه؛ یک ماه دیگر به مطالباتمان اضافه شد. در عین حال مطالبات مزدی سابق‌مان به بخشی از دستمزد ماه‌های فروردین و اردیبهشت ماه و حقوق کامل خرداد ماه سال جاری مربوط می‌شود و عیدی و معوقات یکساله سنواتی سال ۹۷ خود را هم دریافت نکرده‌ایم.

تلاش خبرنگار ایلنا برای برقراری تماس با شهردار منجیل جهت پیگیری و دریافت اطلاعات دقیق‌تر تا ساعت مخابره خبر بی‌نتیجه مانده است.

کارگران گیلان کارگران شهرداری منجیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر