کد خبر: 789548 A

معاون فرهنگی- اجتماعی وزیر کار:

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ورزش کارگری با دارا بودن حدودا ۲۵۰ ورزشگاه در سراسر کشور می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای را در ورزش کشور ایفا کند.

به گزارش ایلنا، مجمع عمومی فدراسیون ورزش کارگری با حضور ابراهیم صادقی فر، معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد دادکان، مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جواد رمضی، رئیس فدراسیون ورزش کارگری و به ریاست احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و برگزار شد.

صادقی فر در این نشست ضمن تبریک موفقیت‌های ورزشکاران کارگر اعزامی به مسابقات جهانی اسپانیا و تقدیر از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مسوولان در اعزام کاروان ۱۴۰ نفره ورزش کارگری به مسابقات اسپانیا اظهار کرد: کاروان ایران توانست در عمل فعل خواستن را صرف کرده و پرچم پرافتخار کشورمان را در عرصه‌های بین‌المللی برافراشته و سبب شدند تا امر ورزش در میان جامعه کار و تولید توسعه بیشتری داشته باشد.

او توجه به ورزش فرزندان کارگران و استعدادیابی در بین این جامعه عظیم  که سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند را از برنامه‌های حوزه معاونت اعلام کرد و خواستار حمایت‌های فنی و توسعه‌ای وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و تقویت جایگاه ورزش کارگری در راستای توسعه و تعمیم ورزش در بین جامعه ۱۴ میلیونی کارگران شد.

صادقی‌فر در ادامه تقویت هیات‌های ورزشی و افزایش ظرفیت‌های موجود در ورزش استان‌ها را منوط به تلاش و برنامه‌ریزی مستمر مسئولان ورزش کارگری کشور دانست و افزود: ورزش کارگری با دارا بودن حدودا ۲۵۰ ورزشگاه در سراسر کشور می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای را در ورزش کشور ایفا کند.

با پیگیری صورت گرفته و تصویب اساسنامه جدید در مجمع عمومی فدراسیون ورزش کارگری، هیات های استانی به عضویت مجامع عمومی و انتخاباتی فدراسیون درآمده و دارای حق رای شدند. این درحالیست که پیش از این فقط انجمن ها در مجامع حضور و حق رای داشتند.

در ادامه این جلسه از خدمات منصور احمدی، پیشکسوت داوری و رئیس انجمن فوتبال کارگران کشور تقدیر به عمل آمد.

کارگران ورزش کارگری کارگران ورزشکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر