کد خبر: 788924 A

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران مطرح کرد؛

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: از دو هفته گذشته بازنشستگان و افراد مسن را در مسیر پذیرش جداگانه قرار دادیم تا ناچار نباشند در صف پذیرش و ویزیت بمانند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بابک عدلی (مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران) در نشست شورای هماهنگی مدیران تامین اجتماعی غرب تهران و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران با بیان اینکه با۱۱ بیمارستان در سطح استان و ۲۷ مرکز سرپایی مشغول خدمات رسانی به ۹ میلیون بیمه شده هستیم، گفت: بیمارستان میلاد به عنوان یکی از مراکز درمانی روزانه هفت تا هشت هزار ویزیت سرپایی و ۳۰۰ عمل جراحی دارد. در این بیمارستان روزانه ۹۰ هزار تماس داریم و می‌توانیم به ۷۰۰۰ نفر پاسخ دهیم.

عدلی خاطرنشان کرد: طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه‌های بیمه‌ در مراکز ملکی در حال اجراست و بیمار با ارائه یک کد ملی در مراکز ملکی پذیرش می‌شود و امیدواریم فاز دوم که پذیرش در مراکز طرف قرارداد است نیز در آینده نزدیک به طور کامل اجرا شود.

او ادامه داد: استان تهران با ۹۰۰۰ پرسنل در بخش درمان برای بهبود خدمات خود تلاش می‌کند. البته باید اذعان کنیم که در نقطه مطلوب نیستیم.

عدلی در پایان گفت: دو هفته است که بازنشستگان و افراد مسن را در مسیر پذیرش جداگانه قرار دادیم تا ناچار نباشند در صف پذیرش و ویزیت بمانند. پایلوت این طرح که از درمانگاه قدس شروع شد، به تازگی و در کل مراکز در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم کارهای بهتری انجام دهیم.

تامین اجتماعی بازنشستگان خدمات درمانی خدمات درمانی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تهران خدمات درمانی تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر