کد خبر: 787162 A

سازمان تامین اجتماعی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ شرکت می‌کند.

به گزارش ایلنا، علی معیری (مدیر‌کل دفتر راهبری سیستمهای سازمان تامین اجتماعی) اظهار داشت: نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، با رویکرد شناسایی دستاوردها و پیشرفتهای جدید در زمینه IT و همچنین تسهیل در ارتباطات و تشریح سرویس‌ها و خدمات IT محور سازمانها و شرکت‌ها به بازدیدکنندگان، ایجاد شده و همه ساله این نمایشگاه در حوزه ICT برگزار و مورد استقبال گسترده مخاطبین قرار میگیرد.

 معیری گفت: سازمان تامین اجتماعی با رویکرد ارائه خدمات و سرویس‌های نوین بیمه‌ای و درمانی در حوزه فناوری اطلاعات، اقدام به شرکت در نمایشگاه مذکور نموده است.

وی افزود: حضور سازمان در نمایشگاه سال جاری با همکاری اداره کل روابط عمومی، شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین، بانک رفاه، شرکت‌های ساتا، رایتل، داده‌پردازی و بیمارستان میلاد همراه خواهد بود.

معیری تصریح کرد: غرفه سازمان تامین اجتماعی در سالن دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ برپا خواهد بود و در ۹ ایستگاه، خدمات الکترونیک این سازمان به مخاطبان و بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

 بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در تاریخ بیست و هفتم لغایت سی ام تیر ماه سال جاری برپا خواهد بود

نمایشگاه الکامپ حضور تامین اجتماعی در نمایشگاه الکامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر