کد خبر: 786951 A

پرسنل بیمارستان امام خمینی کرج خواستار ورود استاندار به موضوع احیای بیمارستان و واگذاری آن هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفتمین مزایده بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج در روز دوشنبه (۲۴ تیرماه) بعد از دو سال و نیم بلاتکلیفی بدون نتیجه پایان یافت.

پرسنل این بیمارستان خواستار ورود استاندار به موضوع احیای بیمارستان امام خمینی کرج و واگذاری آن هستند.

آنها می‌گویند: اسفند سال گذشته حدود ۵۰ پرسنل بیمارستان که دستِ‌کم ۳۵ نفر آنها رسمی بودند، به دلیل مشکلات معیشتی شغل خود را رها کردند و این جریان ادامه دارد. اما خیلی از ما امکان یافتن شغل در جای دیگر را نداریم. تعلل استانداری و شهرداری در حل مشکلات بیمارستان آنهم وقتی سرانه درمان استان البرز پایین است، هیچ توجیهی ندارد.

قاسم طاهری (نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی کرج) در خصوص مشکلات بیمارستان می‌گوید: از وقتی تعرفه‌های پزشکی در این بیمارستان، دولتی شد که نسبت به تعرفه‌های خصوصی کمتر بود و هیچ سوبسید و یارانه‌ای هم نداشت، پزشکان این بیمارستان را ترک کردند و بیمارستان عملاً به صورت نیمه تعطیل در‌آمد.

به گفته او؛ پیشنهاد شد با چند برابر کردن تعداد بیماران و تبدیل تهدید به فرصت، درآمد را حفظ کنند و پزشکان نیز اعلام آمادگی کردند اما باز گوش شنوایی نبود.

وی تصریح می‌کند: پرسنل شرایط بسیار سختی را به لحاظ معیشتی از سر می‌گذرانند. حدوداً هر ۴ ماه علی‌الحسابی به حساب پرسنل واریز می‌شود. ما خواهان تعیین تکلیف و احیای بیمارستان و پرداخت به موقع دستمزد خود هستیم.

خصوصی سازی بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج یمارستان امام خمینی کرج مزایده بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر