کد خبر: 786642 A

حسن صادقی مطرح کرد:

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری بر ضرورت طراحی نظام بهینه جذب نیروی انسانی در سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، حسن صادقی، در همایش تامین اجتماعی، حامی رونق تولید که همزمان با گرامیداشت روز تامین اجتماعی در مجتمع نگین غرب برگزار شد، خواستار تشکیل اتاق فکر در سازمان تامین اجتماعی شد و افزود: این اتاق فکر لازم است با مشارکت ذی نفعان، به منظور آسیب شناسی و بهبود فرایندها تشکیل شود.

صادقی در ادامه، بر گفتمان‌سازی مفاهیم تامین اجتماعی در بین نهادهای حاکمیتی و جامعه مدنی تاکید کرد ‌و گفت: اگر این‌ مهم انجام شود، فکر و رویکردها در مسیر درست هدایت می شوند.

وی تشکیل و راه‌اندازی مراکز اسناد سازمان تامین اجتماعی را موضوعی مهم خواند و در ادامه پیشنهادات خود، اظهار داشت: تلاش در جهت افزایش قدرت خرید بازنشستگان همراه با توجه ویژه به معیشت کارکنان سازمان، بستر مناسب‌تری برای ارائه خدمت صادقانه به ذینفعان سازمان فراهم می‌کند.

صادقی بر حرکت در مسیر استفاده از ظرفیت‌ رسانه‌های الکترونیک و فضای مجازی تاکید کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی با الکترونیکی کردن فرایندها و غیرحضوری نمودن تمامی خدمات، می تواند صرفه جویی زیادی در هزینه‌های اداری داشته باشد.

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در پایان، خواستار افزایش نقش شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در تصمیم‌گیری‌های کلان این سازمان شد و گفت: در چارچوب حکمرانی خوب، ایجاد شفافیت به منظور بهبود نظارت بر عملکرد سازمان باید مدنظر قرار بگیرد.

حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر