کد خبر: 786440 A

چهار معاونت روابط کار، تعاون، توسعه کارآفرینی و اشتغال و رفاه اجتماعی از جمله معاونت‌هایی هستند که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ حضور می‌یابند.

به گزارش ایلنا، رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکار‌های صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد و به طور کلی بزرگترین رویداد فناوری کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها برگزار می‌شود.

سیدجواد رضوی افزود: نمایشگاه الکامپ فرصتی است که سالانه ذی‌نفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌ها به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مخاطبان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند.

به گفته او، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم امسال در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با هدف خدمات الکترونیک قابل ارایه به مردم و در محور توسعه دولت الکترونیک حضور فعال دارد.

رضوی افزود: چهار معاونت روابط کار، تعاون، توسعه کارآفرینی و اشتغال و رفاه اجتماعی ازجمله معاونت‌هایی هستند که از سوی این وزارتخانه در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ حضور می‌یابند.

رضوی تصریح کرد: علاوه بر این سازمان‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله تامین اجتماعی، بهزیستی و فنی و حرفه‌ای نیز در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

او افزود: ایجاد غرفه‌های پاسخگویی به سوالات تخصصی مخاطبان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور کارشناسانی از  حوزه‌های  فناوری اطلاعات و تحول اداری، توسعه کارآفرینی و اشتغال و سایر بخش‌ها در کنار معرفی سامانه‌های تخصصی این وزارتخانه از جمله اقداماتی است که با مدیریت این مرکز  امسال در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در معرض دید عموم مردم و بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ امسال از ۲۷ تا ۳۰ تیرماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی الکامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر