کد خبر: 783731 A

رئیس امور بهداشت و ایمنی عامل پارس جنوبی:

رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل پارس جنوبی گفت: تاکنون ۸۶۸ هزار و ۸۲۴ ساعت کارکرد بدون حادثه در مجتمع ثبت شده است. این حجم از ساعات کارکرد بدون حادثه در حالی صورت گرفته که بیش از ۵۷هزار و ۳۹۷ پرمیت صادر شده است.

به گزارش ایلنا، علیرضا نجومی (رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل پارس جنوبی) با بیان اینکه مجتمع گازی پارس جنوبی هم اکنون طرح پایداری در حوزه HSE را دنبال می‌کند، گفت: استراتژی مجتمع ارتقاء وضعیت HSE در ابعاد مختلف است.

نجومی در ادامه یکی از ابعاد اصلی این مسیر تعالی را مدیریت یکپارچگی سرمایه دانست و اظهار داشت: از این منظر در زمینه ایجاد ساختارهای مناسب تدوین و به روزآوری دستورالعمل های حفظ و نگهداری با استفاده از الگوهای شرکت ملی گاز ایران در دستور کار مجتمع قرار دارد و تاکنون ۱۱۷ دستورالعمل توسط کارشناسان این شرکت تدوین و بومی شده است.

رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل پارس جنوبی در خصوص مدیریت یکپارچگی سرمایه در حوزه تجهیزات و ماشین آلات گفت: در این بخش انجام ایمن تعمیرات اساسی در دستور کار است.

وی گفت: در همین راستا تاکنون ۸۶۸ هزار و ۸۲۴ ساعت کارکرد بدون حادثه در مجتمع ثبت شده است.

نجومی با بیان این مطلب افزود: این حجم از ساعات کارکرد بدون حادثه در حالی صورت گرفته که بیش از ۵۷هزار و ۳۹۷ پرمیت صادر شده است.

پارس جنوبی حوادث کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر