کد خبر: 783621 A

مصطفی سالاری مطرح کرد:

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تحقق اهداف و برنامه‌های این سازمان را از طریق تسهیل فعالیت‌ها و رفع موازی کاری‌ها قابل انجام دانست و گفت: برای انجام این کارها باید پیچیدگی عملکرد سازمان را کم کنیم.

به گزارش ایلنا، مصطفی سالاری در نخستین جلسه شورای معاونان سازمان تأمین اجتماعی گفت: کار در سازمان تأمین اجتماعی مهم و جامعه هدف آن بسیار گسترده است.

وی بیان کرد: نوع و کیفیت خدمات این سازمان بر زندگی جمعیت بسیار زیادی اثرگذار است و معیشت و درمان مستمری‌بگیران و همچنین امید به آینده و درمان بیمه‌شدگان وابسته از مهمترین خدمات سازمان تأمین اجتماعی است.

سالاری با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور در سالجاری شرایط خاصی است، گفت: صرفه‌جویی و مدیریت مصارف از اولویت‌های سازمان تأمین اجتماعی خواهد بود و این امر باید به گونه‌ای انجام شود که خدمت‌رسانی به جامعه هدف به خوبی و بدون نقص انجام شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی جلب رضایت مخاطبان را از دیگر اولویت‌های بسیار مهم در سازمان تأمین اجتماعی برشمرد و گفت: با توجه به راه‌اندازی سامانه ارتباط با مخاطبان در این سازمان بایستی میزان رضایتمندی جامعه را ارزیابی کنیم و خدمات را به گونه‌ای ارائه دهیم که منجر به رضایتمندی جامعه باشد.

سالاری افزود: افزایش رضایت‌مندی تا حد زیادی به کیفیت رفتار ما با جامعه بستگی دارد و می‌توان با رفتار صحیح بدون ایجاد هزینه بیشتر رضایت‌مندی مخاطبان را افزایش داد. توجه به مسئولیت اجتماعی و انجام فعالیت‌های فرهنگی برای اقشار وسیعی از جامعه مخاطبان سازمان نیز در همین راستا دنبال می‌شود.

وی تجمیع و تنقیح بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های اداری را از دیگر مسائل دارای اهمیت در سازمان تأمین اجتماعی برشمرد و گفت: این کار تا پایان سال تکمیل می‌شود و امیدواریم با تکمیل این برنامه روند خدمت‌رسانی به مخاطبان با شفافیت بیشتری همراه باشد و خدمات با ضوابط مشخصی ارائه شود.

سالاری استفاده کامل از ظرفیت‌های درونی سازمان تأمین اجتماعی را مورد تأکید قرار داد و گفت: با افزایش انسجام درونی و استفاده کامل از ظرفیت سازمان، مسائل برون‌سازمانی را نیز به نحو مناسب‌تری پیگیری خواهیم کرد.

محمدحسن زدا (قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی) نیز افزود: همکاران سازمان تأمین اجتماعی به عنوان مجموعه‌ای منسجم و تلاشگر برای ارتقاء خدمات این سازمان به جامعه تحت پوشش و انجام وظایف خود در قبال عموم مردم و نظام اسلامی با تمام وجود در صحنه هستند.

وی اظهارداشت: با انتصاب سالاری به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی دوران جدیدی از تلاش و فعالیت برای خدمت به جامعه هدف شروع شده است و امیدواریم با تلاش و همت مضاعف مدیران و همکاران در سراسر کشور بتوانیم اهداف عالی سازمان در خدمت به مردم و تکالیف خود در قبال نظام اسلامی را به خوبی انجام دهیم.

سازمان تأمین اجتماعی مصطفی سالاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر