کد خبر: 783225 A

طی حکمی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به عضویت کمیته دائمی شفافیت این وزارتخانه منصوب شد.

به گزارش ایلنا، در  متن حکم محمد شریعتمداری خطاب به مصطفی سالاری، آمده است: 

به موجب این حکم جنابعالی به عنوان "عضو کمیته دائمی شفافیت" که تحت نظر اینجانب تشکیل شده است منصوب می‌شوید تا هماهنگ با سایر اعضای محترم کمیته نسبت به تحقق اولویت‌های مندرج در این ابلاغیه در حوزه تحت نظرتان اقدامات موثرتری را بعمل آورید.

بر پایه مفاد بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی، موضوع شفافیت به مثابه موثرترین ابزار مبارزه با اشکال مختلف فساد، برای استقرار دولتی کارآ و ایجاد جامعه‌ای پایدار ترسیم گردیده است. همچنین بر مبنای مفاد برنامه‌های رئیس جمهور محترم در هر دوره، شفافیت از مهمترین اصول حاکم بر مدیریت قوه مجریه برشمرده شده و بارها مورد تاکید ایشان قرار گرفته است. پافشاری بر استقرار بی تنازل شفاف سازی، نقش مهمی در افزایش سرمایه اجتماعی و استحکام مناسبات دولت و مردم در جامعه اسلامی برعهده دارد. بر این اساس، همانگونه که بارها تاکید کرده‌ام در خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به عنوان اجتماعی ترین نهاد حاکمیتی کشور، مقوله شفافیت، سیاستی پایدار و مسیری بی‌بازگشت است تا ضمن راهبری شفاف امور همراه با افزایش سطح نظارت عمومی، زمینه بهبود کارایی، افزایش بهره‌وری همه جانبه و ارتقای نشاط، امید و پویایی اجتماعی بیش از پیش فراهم گردد.

از درگاه ایزد منان، در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج)، توفیق روزافزون شما را در انجام مسئولیت محوله مسألت می‌نمایم.

محمد شریعتمداری-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر