سرخط خبرها:
کد خبر: 782733 A

واحد تولیدی «کاشی ارم چهلستون» که از اردیبهشت سال ۹۲ به دلیل برخی مشکلات زیر بنایی فعالیت خود را متوقف کرده بود، روز گذشته (یکشنبه ۱۶ تیر ماه) فعالیت دوباره خود را از سر گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، واحد تولیدی «کاشی ارم چهلستون» از روز گذشته (یکشنبه ۱۶ تیر ماه) فعالیت دوباره خود را از سر گرفت.

برخی منابع کارگری در این واحد تولیدی در استان قزوین با اعلام این خبر گفتند: اواخراردیبهشت ماه سال ۹۲ واحد تولیدی کاشی ارم چهلستون واقع در شهرک خرمدشت تاکستان به دلیل برخی مشکلات زیربنایی همانند برق و گاز به حالت تعطیلی درآمد.

این کارگران با بیان اینکه در آن زمان علت تعطیلی کارخانه «مشکلات زیر بنایی» همانند نداشتن گاز و برق عنوان شده بود، در ادامه افزودند: اخیرا با تامین شدن بخش زیادی از منابع مالی کارخانه از سوی سرمایه‌گذار جدید خطوط  تولیدی کارخانه راه‌اندازی شده و تعداد زیادی کارگر نیز جذب کار شده‌اند.

منابع کارگری با بیان اینکه در حال حاضر کارگران از وضعیت موجود رضایت دارند، در خاتمه افزوند: روز گذشته با حضور استاندار قزوین و برخی مسئولانی شهرستان تاکستان فعالیت این کارخانه بعد از گذشت ۷ سال رسما آغاز شد.

کارخانه ارم چهلستون تاکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر