کد خبر: 782195 A

مدرس خیابانی:

قائم مقام وزیر صمت، گفت: شبکه خاص توزیع را علاوه بر شبکه عام، برای کمک و شناسایی اقشار آسیب‌پذیر و هدف مانند تعاونی‌های کارگری بهکار می‌گیریم.

به گزارش ایلنا، «حسین مدرس خیابانی» با بیان اینکه در نوین سازی و توانمندسازی شبکه توزیع هزینه مبادله باید به نفع مصرف کننده کاهش یابد، تصریح کرد: واسطه‌های غیرضروری که هزینه مبادله به مصرف‌کننده وارد می‌کنند، باید حذف شوند.

قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با بیان اینکه از ظرفیت‎های سامانه جامع تجارت در موضوع توانمندسازی شبکه توزیع می‌توان استفاده کرد، افزود: شبکه خاص توزیع را علاوه بر شبکه عام برای کمک و شناسایی اقشار آسیب‌پذیر و هدف، مانند مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و تعاونی‌های کارمندی و کارگری و... به کار می‌گیریم. این دو شبکه باید در کنار هم دیده شوند و مکمل هم باشند.

وی با بیان اینکه تنظیم بازار یک کار فرابخشی است، بیان کرد: اولویت ما تامین کالاهای معیشتی مردم است، اما بخشی از تولید نیز مربوط به کالاهای فصلی است،پس به یک تقویم کالایی برای تامین نیاز داریم. همچنین تقویم دیگری برای مصرف مردم در برخی ماه‌های خاص مانند ماه مبارک رمضان نیز نیازمندیم.

حسین مدرس خیابانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر