کد خبر: 780934 A

غیاثی تبار مطرح کرد؛

در راستای اجرای آموزش‌های فعال، هدفمند و اثربخش و پاسخگویی به نیازهای مهارتی و آموزشی جوانان، روز سه شنبه یازدهم تیرماه جاری تفاهم‌‌نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز و اداره کل ورزش و جوانان استان به امضا رسید.

به گزارش ایلنا، تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز و اداره کل ورزش و جوانان استان با هدف ایجاد اشتغال پایدار از طریق توسعه مشارکت در استفاده از پتانسیل‌ها و امکانات موجود، همکاری‌های دو طرف در زمینه تأمین و تبادل امکانات و ظرفیت‌های آموزشی، پژوهشی و مالی در تمام زمینه‌های مرتبط با وظایف و مأموریت‌های طرفین به امضا رسید. 

این جلسه با حضور امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان، تقی غیاثی تبار مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز ، معاونین و کارشناسان در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

تقی غیاثی تبار (مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز) در این جلسه به تشریح مأموریت‌ها ، وظایف و رسالت‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و همچنین ظرفیت‌های آموزشی و اداری مراکز فنی و حرفه‌ای سطح استان البرز پرداخت و با اشاره به معضل بیکاری جوانان جویای کار و جامعه هدف مشترک بین دو اداره کل، بر استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی جهت رفع معضل بیکاری در سطح استان تأکید کرد.

امیر غفرانی، مدیرکل ورزش و جوانان آمادگی اداره کل ورزش و جوانان را در زمینه شناسایی و معرفی جوانان جویای کار جهت فراگیری آموزش‌های مهارتی، معرفی سمن‌ها برای قرارداد با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، همکاری در بازنگری و تدوین استانداردهای جدید آموزشی، همکاری و راه‌اندازی کارگاه‌های آموزشی و ... اعلام کرد.

در پایان تفاهم‌نامه آموزشی دو اداره کل به امضا طرفین رسید و مقرر شد تا دوره‌های مهارتی طبق برنامه‌ریزی  و نیازسنجی با اولویت نیاز سمن‌ها و سازمان‌های مردم نهاد استان اجرا شود.

سازمان فنی و حرفه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر