کد خبر: 780373 A

تفاهم نامه همکاری بیمارستان میلاد با بانک رفاه کارگران به امضا رسید.

به گزارش‌ ایلنا، تفاهم‌‌ نامه همکاری بانک رفاه کارگران و بیمارستان میلاد تهران با حضور محسن ضیائی بیدهندی (معاون مدیرعامل بانک رفاه کارگران در امور بانکداری) و محمودرضا فیاض (مدیرعامل بیمارستان میلاد تهران) به امضا رسید.

در این مراسم مدیرعامل بیمارستان میلاد با اشاره به ویزیت روزانه حدود ۸ هزار نفر در درمانگاهها و اورژانس بیمارستان میلاد گفت: روزانه ۳۰۰ عمل جراحی نیز در میلاد انجام می‌شود که بیشتر آنها تخصصی و فوق تخصصی است.

وی خدمت به جامعه کارگری را افتخار مضاعف کارکنان بیمارستان میلاد عنوان کرد و اظهار داشت: بیمارستان میلاد و بانک رفاه کارگران هر دو متعلق به خانواده سازمان تامین اجتماعی هستند.

محمودرضا فیاض تصریح کرد: در چند سال اخیر رابطه کاری بیمارستان میلاد و بانک رفاه بیشتر شده است هر چند که می‌توان گفت ظرفیت و زمینه برای افزایش همکاری‌های طرفین بیش از شرایط موجود است.

محسن ضیائی (معاون مدیرعامل بانک رفاه کارگران) نیز همکاری با بخش سلامت کشور را مورد تاکید قرار داد و اظهار امیدواری کرد که بانک رفاه بتواند خدماتی که شایسته بیمارستان میلاد است را ارائه نماید.

وی با بیان اینکه بیمارستان میلاد و بانک رفاه کارگران متعلق به سازمان تامین اجتماعی هستند، گفت: بایستی تفاهم‌نامه بعدی گسترده‌تر بوده و در موعد مقرر به امضای طرفین برسد چراکه نگاه ما به همکاری با بیمارستان میلاد نگاه توسعه‌ای است.

بانک رفاه کارگران تفاهم نامه همکاری بیمارستان میلاد تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر