کد خبر: 779607 A

همزمان با ۲۵ ذی‌الحجه انجام می‌شود؛

هجدهمین دوره انتخاب بازنشستگان، همسران بازمانده، ازکارافتادگان کلی نمونه سازمان تامین اجتماعی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران (از کار افتاده کلی‌‌‌‌‌‌- همسر بازمانده) اعم از زن و مرد تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی می توانند تا روز چهارشنبه بیست و ششم تیر با مطالعه شاخص‌ها و فرم‌های فراخوان که در سایت سازمان تامین اجتماعی منتشر شده است، برای ثبت نام اقدام کنند.

‌‌شاخص‌های مندرج در فرم‌های فراخوان مربوط به سه گروه بازنشسته، همسر بازمانده، ازکارافتاده کلی نمونه از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی قابل رؤیت و بهره‌برداری است.

‌‌ متقاضیان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ۲۶‌‌‌‌ تیر فرصت دارند تقاضای خود را برای شرکت در فراخوان به همراه تمامی مدارک مربوطه، به شعب تأمین اجتماعی، کانون‌های بازنشستگی، مدیریت‌های درمان (مراکز درمانی تحت پوشش) یا ادارات کل تأمین اجتماعی استان‌ها ارائه کنند.

مراسم تقدیر از بازنشستگان، همسران بازمانده، ازکارافتادگان کلی نمونه سازمان تامین اجتماعی همزمان با فرارسیدن روز ۲۵ ذی الحجه مصادف با پنجم شهریور ماه برگزار می‌شود. در این مراسم ۱۰ نفر از نمونه‌های مذکور در حوزه کارگران بازنشسته و ۵ نفر از نمونه‌های حوزه همکاران بازنشسته سازمان با حضور مسئولین عالی رتبه این سازمان در جشن کشوری مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

تقدیر از بازنشستگان و از کارافتادگان نمونه سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر