کد خبر: 779414 A

مدیر عامل صندوق فولاد مطرح کرد:

مدیر عامل صندوق فولاد گفت: در سال جاری خدمات درمانی برای بازنشستگان فولاد که بیماری صعب‌العلاج دارند به صورت رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمدجواد عسکری در نشست برسی مشکلات بازنشستگان فولاد در استان کرمان با اشاره به اینکه همه مطالبات صندوق با مدیریت مالی پرداخت شده است، افزود: طی سالجاری ۲۵ درصد یعنی حدود یکهزار میلیارد تومان از درآمد صندوق فولاد از شرکت‌های زیرمجموعه این صندوق است.

عسکری با بیان اینکه طی سال گذشته صندوق فولاد با برنامه‌ریزی توانسته ۳۰۰ میلیارد تومان تامین مالی کند، افزود: در بودجه اعتباری بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان برای ما مصوب شده که یکهزار میلیارد تومان از بودجه مورد نیاز ما کمتر است.

وی با بیان اینکه طی ۲ سال آینده صندوق فولاد یک صندوق سرآمد در کشور می شود گفت: اگر کار در صندوق به خوبی انجام شود هیچ نیازی به دولت نخواهد بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به اینکه همه مطالبات صندوق با مدیریت مالی پرداخت شده است، تصریح کرد: در سال ۹۸، ۲۵ درصد (حدود یکهزار میلیارد تومان) از درآمد صندوق فولاد از شرکت‌های زیرمجموعه خودش است.

عسکری گفت: در سال ۹۹ تلاش می‌شود که بودجه مورد نیاز صندوق را از شرکت‌های زیرمجموعه خود تامین کنیم‌.

وی با اشاره به اجرای آیین نامه فولاد که دغدغه همه است، گفت: در سال جاری خدمات برای بازنشستگان فولاد که بیماری صعب‌العلاج دارند به صورت رایگان ارائه می‌شود.

مشکلات بازنشستگان فولاد باید شنیده شود

در ادامه این نشست میر هادی قره سیدرومیایی (معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) نیز افزود: وزیر تعاون و همه دغدغه مشکلات بازنشستگان را دارند و برای پاسخگویی به دغدغه‌های آنان اهتمام ویژه‌ای دارند.

میرهادی قره سید رومیایی با بیان اینکه مشکلات و نگرانی‌های بازنشستگان فولاد باید شنیده شود، افزود: باید ۲۴ ساعته در حل آن کوشش شود و همه مطالب ارائه شده در این نشست نیز پیگیری می‌شود.

کانون مدافع بازنشستگان است

عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان فولاد استان کرمان نیز بر بحث به روز رسانی حقوق‌ها بر اساس احکام تاکید کرد و گفت: کانون مدافع بازنشستگان است.

شهسواری با اشاره به اینکه ۲۷۰ نفر از بازنشستگان فولاد در کرمان دارای بیماری صعب‌العلاج هستند، تصریح کرد: خدمات به این بیماران باید به نحو مطلوبی ارائه شود زیرا آنها جانبازان معدن هستند.

بیماران صعب العلاج مدیر عامل صندوق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر